Skip to content

Pożyczki pozabankowe – szybko i bez zbędnych problemów

Chęć wzięcia jakiejkolwiek pożyczki gotówkowej nie musi od razu oznaczać jej wielogodzinnego załatwiania w banku, gdzie mamy konto. Tego typu instytucje dalekie są od wyrozumiałości i ułatwiania życia swoim klientom. Kredyt bankowy oznacza niemal automatycznie konieczność przedstawiania wielu dokumentów, a kiedy mamy już inne zobowiązania to decyzja na pewno będzie odmowna.

Pożyczki pozabankowe, rozwiązanie idealne

W takiej sytuacji lepszym rozwiązaniem problemów finansowych są pożyczki bez bik, oferowane przez liczne instytucje pozabankowe, których co roku pojawia się mnóstwo na rynku tego typu usług w naszym kraju. Udzielane przez nie chwilówki są dostępne zarówno w biurach sprzedaży, jak i przez internet, również dla osób wpisanych do rejestru dłużników, takiego jak np. znany wszystkim BIK.

Formalności, których nie ma

Wizyta w wybranej firmie może być sporym zaskoczeniem, szczególnie po wcześniejszych zmaganiach z urzędnikiem bankowym. Największą niespodziankę jest ograniczenie do minimum formalności, które można załatwić dosłownie w kilka minut. Jedynym wymaganym dokumentem jest dowód osobisty i to on stanowi podstawę do wypełnienia wniosku o pożyczkę. Nie trzeba do tego żadnych zaświadczeń, a o swoich dochodach informujemy, składając oświadczenie i potwierdzające je swoim podpisem. Formularz musi tylko jeszcze zostać przesłany do zaakceptowania, na co czeka się kolejne pół godzinki, a po podpisaniu umowy pieniądze są przelewane na wskazane w niej konto jeszcze tego samego dnia.