Skip to content

Nie potrzebujemy żadnego zastawu

Może się okazać, że jeżeli będziemy chcieli zaciągnąć pożyczkę w banku, a będzie się on obawiał czy uda nam się ją spłacić, to będzie chciał od nas coś w zastaw. Typu mieszkanie, albo samochód, czy biżuterię jeśli mamy jakąś wartościową. Na szczęście nic takiego nie będzie miało miejsca, jeżeli zdecydujemy się na zaciągnięcie pożyczki pozabankowej, dlatego właśnie warto się skupić na tej możliwości.

Sami wszystko ustalamy

Ponieważ tutaj sami ustalamy, w jakiej wysokości ma być nasza pożyczka, a dodatkowo od razu widzimy, jaka będzie nasza miesięczna rata, to mamy szansę tak wszystko ustawić, aby mieć pewność, że będziemy w stanie taką pożyczkę spłacić. To właśnie oznacza, że nie będziemy musieli tutaj dawać nic pod zastaw, bo po prostu firma pożyczająca nam pieniądze, będzie wiedziała, że sami wszystko ustalamy i mierzymy nasze zamiary na siły przy ich spłaceniu.

To daje spore poczucie bezpieczeństwa

Jeśli wiemy, że obdarzyło się nas sporym zaufaniem, to będziemy tym bardziej starali się oddać wszystkie pieniądze w terminie. Zwłaszcza, że brak zastawu będzie wpływał na nas uspokajająco, a więc tym bardziej będziemy mogli się skupić na spłacaniu zaciągniętej przez siebie pożyczki.

Koniecznie zobaczmy jak to wszystko wygląda, tak abyśmy mieli pewność, że będzie to dla nas najlepsze miejsce na pożyczenie pieniędzy. Zwłaszcza jeżeli wiemy, że z jakiegoś powodu nie mamy szansy, abyśmy mogli zaciągnąć taką pożyczkę w banku. Tutaj z pewnością takie możliwości będą większe.